Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta

VoleiResultats i classificació | Calendari

CLASSIFICACIÓ CADETimprimir classificació

Pos Equips P.J. P.G. P.E. P.P. p F. p C. Total
1 DÉNIA A 21 18 0 3 51 12 39
2 BENISSA B 21 16 0 5 45 16 37
3 XABIA B 19 16 0 3 43 14 35
4 BENISSA A 21 13 0 8 43 19 34
5 XABIA A 19 14 0 5 38 19 33
6 TEULADA 21 9 0 12 26 37 30
7 GATA A 17 12 0 5 36 14 29
8 DÉNIA B 20 7 0 13 19 41 27
9 XALÓ 21 3 0 18 10 53 24
10 ORBA 19 4 0 15 18 39 23
11 POBLE NOU * 19 4 0 15 13 44 21
12 GATA B 18 2 0 16 9 43 20

*POBLE NOU figura amb 2 punts menys per sanció

 
Jornada 27 (06/06/2020)
XABIA A - ORBA
POBLE NOU - GATA A
XABIA B - ORBA
POBLE NOU - GATA B
DÉNIA A - DÉNIA B
XALÓ - TEULADA
XABIA A - XABIA B
GATA A - GATA B
BENISSA A - BENISSA B
Jornada 26 (30/05/2020)
BENISSA A - XALÓ
BENISSA B - XALÓ
TEULADA - DÉNIA A
DÉNIA B - POBLE NOU
GATA A - XABIA A
GATA B - XABIA B
GATA B - XABIA A
GATA A - XABIA B
Jornada 25 (23/05/2020)
XALÓ - ORBA
BENISSA A - POBLE NOU
TEULADA - XABIA A
DÉNIA B - GATA A
BENISSA B - POBLE NOU
TEULADA - XABIA B
DÉNIA B - GATA B
Jornada 24 (16/05/2020)
XALÓ - ORBA
BENISSA A - POBLE NOU
TEULADA - XABIA A
DÉNIA B - GATA A
BENISSA B - POBLE NOU
TEULADA - XABIA B
DÉNIA B - GATA B
Jornada 23 (09/05/2020)
ORBA - DÉNIA B
GATA A - TEULADA
GATA B - TEULADA
XABIA A - BENISSA A
XABIA B - BENISSA B
XABIA B - BENISSA A
XABIA A - BENISSA B
DÉNIA A - XALÓ
Jornada 22 (25/04/2020)
DÉNIA A - ORBA
XALÓ - POBLE NOU
BENISSA A - GATA A
BENISSA B - GATA B
BENISSA B - GATA A
BENISSA A - GATA B
TEULADA - DÉNIA B
TEULADA - DÉNIA B
Jornada 21 (04/04/2020)
ORBA - TEULADA
DÉNIA B - BENISSA A
DÉNIA B - BENISSA B
XABIA A - XALÓ
XABIA B - XALÓ
POBLE NOU - DÉNIA A
Jornada 20 (28/03/2020)
POBLE NOU - ORBA
DÉNIA A - XABIA A
XALÓ - GATA A
BENISSA A - TEULADA
DÉNIA A - XABIA B
XALÓ - GATA B
BENISSA B - TEULADA
Jornada 19 (21/03/2020)
ORBA - BENISSA A
ORBA - BENISSA B
DÉNIA B - XALÓ
GATA A - DÉNIA A
XABIA A - POBLE NOU
GATA B - GATA A
XABIA B - POBLE NOU
Jornada 18 (14/03/2020)
ORBA - XABIA A
GATA A - POBLE NOU
ORBA - XABIA B
GATA B - POBLE NOU
DÉNIA B - DÉNIA A
TEULADA - XALÓ
XABIA B2 - 1XABIA A
GATA B - GATA A
BENISSA B - BENISSA A
Jornada 17 (07/03/2020)
XALÓ0 - 3BENISSA A
DÉNIA A3 - 0TEULADA
XALÓ0 - 3BENISSA B
POBLE NOU1 - 2DÉNIA B
XABIA A2 - 1GATA A
XABIA B3 - 0GATA B
XABIA B0 - 3GATA A
XABIA A3 - 0GATA B
Jornada 16 (29/02/2020)
GATA A - ORBA
GATA B3 - 0ORBA
DÉNIA B0 - 3XABIA A
DÉNIA B1 - 2XABIA B
TEULADA0 - 3POBLE NOU
BENISSA A0 - 3DÉNIA A
BENISSA B1 - 2DÉNIA A
Jornada 15 (22/02/2020)
ORBA1 - 2XALÓ
POBLE NOU0 - 3BENISSA A
XABIA A2 - 1TEULADA
GATA A1 - 2DÉNIA B
POBLE NOU0 - 3BENISSA B
XABIA B1 - 2TEULADA
GATA B2 - 1DÉNIA B
Jornada 14 (15/02/2020)
DÉNIA B2 - 1ORBA
TEULADA1 - 2GATA A
TEULADA3 - 0GATA B
BENISSA A1 - 2XABIA A
BENISSA B1 - 2XABIA B
BENISSA B1 - 2XABIA A
BENISSA A1 - 2XABIA B
XALÓ0 - 3DÉNIA A
Jornada 13 (08/02/2020)
ORBA0 - 3DÉNIA A
POBLE NOU2 - 1XALÓ
GATA A1 - 2BENISSA A
GATA B0 - 3BENISSA B
GATA B0 - 3BENISSA A
GATA A1 - 2BENISSA B
DÉNIA B1 - 2TEULADA
Jornada 12 (01/02/2020)
TEULADA3 - 0ORBA
BENISSA A3 - 0DÉNIA B
XALÓ0 - 3XABIA A
BENISSA B2 - 1DÉNIA B
XALÓ0 - 3XABIA B
DÉNIA A3 - 0POBLE NOU
Jornada 11 (25/01/2020)
ORBA3 - 0POBLE NOU
XABIA A0 - 3DÉNIA A
GATA A3 - 0XALÓ
TEULADA0 - 3BENISSA A
XABIA B2 - 1DÉNIA A
GATA B1 - 2XALÓ
TEULADA0 - 3BENISSA B
Jornada 10 (18/01/2020)
BENISSA A2 - 1ORBA
XALÓ1 - 2DÉNIA B
DÉNIA A2 - 1GATA A
POBLE NOU0 - 3XABIA A
BENISSA B3 - 0ORBA
DÉNIA A3 - 0GATA B
POBLE NOU0 - 3XABIA B
Jornada 9 (11/01/2020)
XABIA A2 - 1ORBA
POBLE NOU0 - 3GATA A
XABIA B3 - 0ORBA
POBLE NOU2 - 1GATA B
DÉNIA A3 - 0DÉNIA B
XALÓ0 - 3TEULADA
XABIA A0 - 3XABIA B
GATA A3 - 0GATA B
BENISSA A1 - 2BENISSA B
Jornada 8 (21/12/2019)
BENISSA A3 - 0XALÓ
BENISSA B3 - 0XALÓ
TEULADA1 - 2DÉNIA A
DÉNIA B - POBLE NOU
GATA A - XABIA A
GATA B - XABIA B
GATA B - XABIA A
GATA A - XABIA B
Jornada 7 (14/12/2019)
ORBA1 - 2GATA A
XABIA A3 - 0DÉNIA B
ORBA3 - 0GATA B
XABIA B3 - 0DÉNIA B
POBLE NOU1 - 2TEULADA
DÉNIA A2 - 1BENISSA A
DÉNIA A2 - 1BENISSA B
Jornada 6 (30/11/2019)
XALÓ1 - 2ORBA
BENISSA A3 - 0POBLE NOU
TEULADA1 - 2XABIA A
DÉNIA B0 - 3GATA A
BENISSA B2 - 1POBLE NOU
TEULADA0 - 3XABIA B
DÉNIA B2 - 1GATA B
Jornada 5 (23/11/2019)
ORBA1 - 2DÉNIA B
GATA A3 - 0TEULADA
GATA B0 - 3TEULADA
XABIA A2 - 1BENISSA A
XABIA B1 - 2BENISSA B
XABIA B2 - 1BENISSA A
XABIA A1 - 2BENISSA B
DÉNIA A3 - 0XALÓ
Jornada 4 (16/11/2019)
DÉNIA A3 - 0ORBA
XALÓ0 - 3POBLE NOU
BENISSA A1 - 2GATA A
BENISSA B2 - 0GATA B
BENISSA B0 - 2GATA A
BENISSA A2 - 0GATA B
TEULADA2 - 1DÉNIA B
Jornada 3 (09/11/2019)
ORBA1 - 2TEULADA
DÉNIA B0 - 3BENISSA A
XABIA A3 - 0XALÓ
POBLE NOU0 - 3DÉNIA A
DÉNIA B0 - 3BENISSA B
XABIA B3 - 0XALÓ
Jornada 2 (26/10/2019)
POBLE NOU0 - 3ORBA
DÉNIA A2 - 1XABIA A
XALÓ0 - 3GATA A
BENISSA A3 - 0TEULADA
DÉNIA A1 - 2XABIA B
XALÓ2 - 1GATA B
BENISSA B3 - 0TEULADA
Jornada 1 (19/10/2019)
ORBA0 - 3BENISSA A
ORBA0 - 3BENISSA B
DÉNIA B2 - 1XALÓ
GATA A2 - 1DÉNIA A
XABIA A3 - 0POBLE NOU
GATA B0 - 3DÉNIA A
XABIA B3 - 0POBLE NOU