Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta

Fútbol SalaResultats i classificació | Calendari

CLASSIFICACIÓ ALEVI 2019 -20imprimir classificació

Pos Equips P.J. P.G. P.E. P.P. p F. p C. Total
1 CALPE "B" 9 8 1 0 53 23 25
2 CALPE "A" 8 6 1 1 54 22 19
3 LA RECTORIA 8 5 2 1 35 23 17
4 DENIA "A" 10 5 0 5 52 42 15
5 XALO 9 3 0 6 26 47 9
6 DENIA PAIDOS 9 2 1 6 26 35 7
7 ORBA 9 2 0 7 30 52 6
8 PEGO 8 1 1 6 32 64 4
 
Jornada 26 (06/06/2020)
PEGO - CALPE "A"
CALPE "B" - DENIA PAIDOS
LA RECTORIA - DENIA "A"
Jornada 25 (30/05/2020)
DENIA PAIDOS - LA RECTORIA
XALO - PEGO
Jornada 24 (23/05/2020)
ORBA - CALPE "A"
DENIA "A" - DENIA PAIDOS
Jornada 23 (16/05/2020)
XALO - ORBA
Jornada 22 (09/05/2020)
ORBA - PEGO
CALPE "B" - CALPE "A"
Jornada 21 (25/04/2020)
XALO - CALPE "B"
CALPE "A" - LA RECTORIA
Jornada 20 (04/04/2020)
LA RECTORIA - XALO
DENIA "A" - CALPE "A"
CALPE "B" - PEGO
Jornada 19 (28/03/2020)
CALPE "A" - DENIA PAIDOS
PEGO - LA RECTORIA
DENIA "A" - XALO
Jornada 18 (21/03/2020)
CALPE "B" - ORBA
DENIA "A"8 - 2PEGO
DENIA PAIDOS2 - 4XALO
Jornada 17 (14/03/2020)
ORBA - LA RECTORIA
PEGO - DENIA PAIDOS
Jornada 16 (07/03/2020)
DENIA "A"5 - 3ORBA
Jornada 15 (29/02/2020)
ORBA6 - 3DENIA PAIDOS
CALPE "B"3 - 0LA RECTORIA
Jornada 14 (22/02/2020)
CALPE "A"9 - 3XALO
DENIA "A"2 - 6CALPE "B"
Jornada 13 (08/02/2020)
DENIA "A"5 - 6LA RECTORIA
CALPE "A"8 - 3PEGO
DENIA PAIDOS1 - 3CALPE "B"
Jornada 12 (01/02/2020)
PEGO7 - 5XALO
LA RECTORIA5 - 3DENIA PAIDOS
Jornada 11 (25/01/2020)
CALPE "A"9 - 1ORBA
DENIA PAIDOS3 - 1DENIA "A"
Jornada 10 (18/01/2020)
ORBA1 - 3XALO
Jornada 9 (11/01/2020)
PEGO4 - 8ORBA
CALPE "A"4 - 6CALPE "B"
Jornada 8 (21/12/2019)
LA RECTORIA4 - 4CALPE "A"
CALPE "B"6 - 3XALO
Jornada 7 (14/12/2019)
PEGO2 - 12CALPE "B"
XALO1 - 3LA RECTORIA
CALPE "A"5 - 2DENIA "A"
Jornada 6 (30/11/2019)
DENIA PAIDOS3 - 5CALPE "A"
XALO4 - 7DENIA "A"
LA RECTORIA8 - 4PEGO
Jornada 5 (23/11/2019)
ORBA5 - 9CALPE "B"
PEGO4 - 9DENIA "A"
XALO3 - 2DENIA PAIDOS
Jornada 4 (16/11/2019)
DENIA PAIDOS6 - 6PEGO
LA RECTORIA7 - 1ORBA
Jornada 3 (09/11/2019)
ORBA3 - 9DENIA "A"
Jornada 2 (26/10/2019)
DENIA PAIDOS3 - 2ORBA
LA RECTORIA2 - 2CALPE "B"
Jornada 1 (19/10/2019)
CALPE "B"6 - 4DENIA "A"
XALO0 - 10CALPE "A"