Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta

Fútbol SalaResultats i classificació | Calendari

CLASSIFICACIÓ INFANTIL imprimir classificació

Pos Equips P.J. P.G. P.E. P.P. p F. p C. Total
1 Benissa B 18 17 1 0 116 7 52
2 Dénia A 19 16 1 2 107 42 49
3 Xaló 18 15 0 3 107 36 45
4 Orba 18 11 4 3 94 39 37
5 Calp A 17 10 2 5 86 34 32
6 Calp B 18 9 4 5 76 41 31
7 Dénia B 19 8 2 9 61 62 26
8 Pego A 19 8 0 11 69 90 24
9 Paidos B 17 5 5 7 60 66 20
10 Xàbia A 19 5 1 13 71 85 16
11 Benissa A 19 5 1 13 48 113 16
12 Pedreguer * 18 3 2 13 29 88 8
13 Beniarbeig 18 0 1 17 22 141 1
14 Pego B * 13 1 0 12 5 107 0

*Pedreguer figura amb 3 punts menys per sanció
*Pego B figura amb 3 punts menys per sanció

 
Jornada 19 (14/04/2018)
Calp B7 - 4Pego A
Xàbia A2 - 6Dénia A
Benissa A3 - 3Paidos B
Xaló4 - 2Calp A
Beniarbeig 0 - 6Pedreguer
Dénia B0 - 5Benissa B
Jornada 18 (24/03/2018)
Benissa B3 - 1Orba
Pedreguer0 - 5Dénia B
Calp A - Beniarbeig
Paidos B - Xaló
Dénia A11 - 1Benissa A
Pego A5 - 1Xàbia A
Jornada 17 (10/03/2018)
Calp B3 - 1Xàbia A
Benissa A2 - 5Pego A
Xaló1 - 5Dénia A
Beniarbeig 4 - 6Paidos B
Dénia B2 - 8Calp A
Orba7 - 1Pedreguer
Jornada 16 (03/03/2018)
Benissa B7 - 0Calp B
Calp A4 - 1Orba
Paidos B3 - 1Dénia B
Dénia A7 - 2Beniarbeig
Pego A5 - 6Xaló
Xàbia A10 - 1Benissa A
Jornada 15 (24/02/2018)
Calp B10 - 0Benissa A
Xaló7 - 3Xàbia A
Beniarbeig 3 - 5Pego A
Dénia B1 - 2Dénia A
Orba4 - 4Paidos B
Benissa B7 - 0Pedreguer
Jornada 14 (17/02/2018)
Pedreguer0 - 4Calp B
Benissa A2 - 12Xaló
Calp A0 - 7Benissa B
Pego A2 - 4Dénia B
Xàbia A2 - 2Beniarbeig
Dénia A3 - 3Orba
Jornada 13 (10/02/2018)
Xaló3 - 2Calp B
Benissa A9 - 0Beniarbeig
Xàbia A4 - 5Dénia B
Pego A2 - 6Orba
Dénia A6 - 0Pego B
Paidos B0 - 10Benissa B
Calp A6 - 1Pedreguer
Jornada 12 (03/02/2018)
Calp B2 - 2Calp A
Pedreguer2 - 2Paidos B
Benissa B8 - 2Dénia A
Pego B1 - 9Pego A
Orba6 - 3Xàbia A
Dénia B7 - 0Benissa A
Beniarbeig 0 - 10Xaló
Jornada 11 (27/01/2018)
Calp B10 - 0Beniarbeig
Xaló4 - 3Dénia B
Benissa A2 - 9Orba
Xàbia A10 - 0Pego B
Pego A1 - 9Benissa B
Dénia A6 - 2Pedreguer
Paidos B3 - 7Calp A
Jornada 10 (20/01/2018)
Paidos B3 - 3Calp B
Calp A3 - 6Dénia A
Pedreguer4 - 5Pego A
Benissa B8 - 0Xàbia A
Pego B0 - 9Benissa A
Orba0 - 3Xaló
Dénia B8 - 0Beniarbeig
Jornada 9 (13/01/2018)
Calp B2 - 2Dénia B
Beniarbeig 2 - 12Orba
Xaló6 - 0Pego B
Benissa A0 - 4Benissa B
Xàbia A8 - 0Pedreguer
Pego A0 - 8Calp A
Dénia A3 - 0Paidos B
Jornada 8 (16/12/2017)
Dénia A6 - 4Calp B
Paidos B2 - 4Pego A
Calp A5 - 0Xàbia A
Pedreguer0 - 6Benissa A
Benissa B4 - 1Xaló
Pego B4 - 3Beniarbeig
Orba5 - 1Dénia B
Jornada 7 (02/12/2017)
Calp B2 - 5Orba
Dénia B10 - 0Pego B
Beniarbeig 0 - 10Benissa B
Xaló8 - 1Pedreguer
Benissa A1 - 11Calp A
Xàbia A6 - 3Paidos B
Pego A0 - 8Dénia A
Jornada 6 (25/11/2017)
Pego A3 - 5Calp B
Dénia A7 - 4Xàbia A
Paidos B8 - 0Benissa A
Calp A1 - 2Xaló
Pedreguer6 - 1Beniarbeig
Benissa B10 - 0Dénia B
Pego B0 - 10Orba
Jornada 5 (18/11/2017)
Calp B10 - 0Pego B
Orba2 - 2Benissa B
Dénia B5 - 0Pedreguer
Beniarbeig 0 - 10Calp A
Xaló10 - 1Paidos B
Benissa A1 - 6Dénia A
Xàbia A4 - 5Pego A
Jornada 4 (11/11/2017)
Xàbia A1 - 5Calp B
Pego A3 - 4Benissa A
Dénia A4 - 3Xaló
Paidos B7 - 0Beniarbeig
Calp A7 - 1Dénia B
Pedreguer0 - 8Orba
Benissa B10 - 0Pego B
Jornada 3 (04/11/2017)
Calp B0 - 2Benissa B
Pego B0 - 4Pedreguer
Orba2 - 2Calp A
Dénia B1 - 1Paidos B
Beniarbeig 1 - 11Dénia A
Xaló11 - 1Pego A
Benissa A6 - 1Xàbia A
Jornada 2 (28/10/2017)
Benissa A0 - 5Calp B
Xàbia A1 - 8Xaló
Pego A8 - 1Beniarbeig
Dénia A7 - 1Dénia B
Paidos B4 - 8Orba
Calp A10 - 0Pego B
Pedreguer0 - 8Benissa B
Jornada 1 (21/10/2017)
Calp B2 - 2Pedreguer
Xaló8 - 1Benissa A
Benissa B2 - 0Calp A
Dénia B4 - 2Pego A
Beniarbeig 3 - 10Xàbia A
Orba5 - 1Dénia A
Paidos B10 - 0Pego B