Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta
Consorci Esportiu Marina Alta

BàsquetResultats i classificació | Calendari

CLASSIFICACIÓ BENJAMíimprimir classificació

Pos Equips P.J. P.G. P.P. p F. p C. Total
1 XÀBIA 10 10 0 444 46 20
2 PEGO 9 9 0 387 127 18
3 DÉNIA A 10 7 3 367 253 17
4 ONDARA 11 4 7 262 334 15
5 PAIDOS A 8 6 2 343 175 14
6 BENISSA A 9 5 4 323 300 14
7 ELS POBLETS 9 5 4 256 251 14
8 CALP 8 5 3 279 230 13
9 PEDREGUER 10 3 7 226 341 13
10 DÉNIA B 8 4 4 249 238 12
11 TEULADA * 9 5 4 234 280 12
12 PAIDOS B 10 1 9 215 396 11
13 EL VERGER 9 1 8 143 351 10
14 GATA 9 1 8 90 330 10
15 BENISSA B * 9 3 6 157 323 10

*TEULADA figura amb 1 punts menys per sanció
*BENISSA B figura amb 1 punts menys per sanció

 
Jornada 11 (25/01/2020)
PAIDOS B -
DÉNIA B - BENISSA B
ONDARA27 - 46PEGO
CALP50 - 0TEULADA
XÀBIA40 - 0GATA
ELS POBLETS40 - 11EL VERGER
BENISSA A - PEDREGUER
PAIDOS A 53 - 29DÉNIA A
Jornada 10 (18/01/2020)
PAIDOS A -
DÉNIA A 58 - 17BENISSA A
PEDREGUER22 - 46ELS POBLETS
EL VERGER2 - 43XÀBIA
GATA0 - 41CALP
TEULADA18 - 17ONDARA
PEGO - DÉNIA B
BENISSA B31 - 29PAIDOS B
Jornada 9 (11/01/2020)
BENISSA B -
PAIDOS B8 - 50PEGO
DÉNIA B53 - 25TEULADA
ONDARA34 - 14GATA
CALP - EL VERGER
XÀBIA43 - 2PEDREGUER
ELS POBLETS28 - 39DÉNIA A
BENISSA A19 - 58PAIDOS A
Jornada 8 (21/12/2019)
BENISSA A -
PAIDOS A - ELS POBLETS
DÉNIA A 3 - 44XÀBIA
PEDREGUER25 - 53CALP
EL VERGER19 - 42ONDARA
GATA9 - 42DÉNIA B
TEULADA44 - 32PAIDOS B
PEGO47 - 13BENISSA B
Jornada 7 (14/12/2019)
BENISSA B20 - 30TEULADA
PAIDOS B30 - 26GATA
DÉNIA B40 - 0EL VERGER
ONDARA46 - 13PEDREGUER
CALP - DÉNIA A
XÀBIA52 - 12PAIDOS A
ELS POBLETS12 - 52BENISSA A
PEGO -
Jornada 6 (30/11/2019)
ELS POBLETS -
BENISSA A8 - 48XÀBIA
PAIDOS A 53 - 29CALP
DÉNIA A 44 - 10ONDARA
PEDREGUER21 - 33DÉNIA B
EL VERGER39 - 29PAIDOS B
GATA15 - 42BENISSA B
TEULADA12 - 46PEGO
Jornada 5 (23/11/2019)
PEGO40 - 0GATA
BENISSA B43 - 37EL VERGER
PAIDOS B31 - 32PEDREGUER
DÉNIA B26 - 51DÉNIA A
ONDARA17 - 57PAIDOS A
CALP32 - 48BENISSA A
XÀBIA42 - 2ELS POBLETS
Jornada 4 (16/11/2019)
ELS POBLETS29 - 30CALP
BENISSA A22 - 28ONDARA
PAIDOS A - DÉNIA B
DÉNIA A 53 - 12PAIDOS B
PEDREGUER27 - 0BENISSA B
EL VERGER26 - 59PEGO
GATA - TEULADA
Jornada 3 (09/11/2019)
TEULADA41 - 0EL VERGER
PEGO42 - 3PEDREGUER
BENISSA B0 - 40DÉNIA A
PAIDOS B6 - 39PAIDOS A
DÉNIA B33 - 57BENISSA A
ONDARA18 - 34ELS POBLETS
CALP17 - 52XÀBIA
Jornada 2 (26/10/2019)
CALP -
XÀBIA40 - 0ONDARA
ELS POBLETS35 - 22DÉNIA B
BENISSA A52 - 23PAIDOS B
PAIDOS A 50 - 0BENISSA B
DÉNIA A 17 - 34PEGO
PEDREGUER29 - 35TEULADA
EL VERGER9 - 14GATA
Jornada 1 (19/10/2019)
PAIDOS B15 - 30ELS POBLETS
GATA12 - 52PEDREGUER
BENISSA B8 - 48BENISSA A
TEULADA29 - 33DÉNIA A
ONDARA23 - 27CALP
PEGO23 - 21PAIDOS A
DÉNIA B0 - 40XÀBIA